http://www.pis.org.pl/
Serwis Wyborczy
Aktualności
02.10.2005 | Informacja prasowa | źródło: PAP, PiS

Konwencja w Bydgoszczy

W niedzielę w kino-teatrze Adria w Bydgoszczy miała miejsce kolejna konwencja wyborcza. Kandydat PiS na prezydenta Lech Kaczyński zapowiedział, że dla żadnego przyzwoitego człowieka, niezależnie od jego przekonań, PiS-owski prezydent, ani PiS-owski rząd nie jest groźny.

Kandydat PiS na prezydenta zapowiedział, że każdemu przyzwoitemu człowiekowi pod rządami jego ugrupowania będzie lepiej. Wszystko jedno, czy jest przedsiębiorcą, pracownikiem, emerytem lub rencistą, lub kimś innym, bo dla tych przyzwoitych ludzi działać będzie nasze państwo - oświadczył.

Kaczyński zaznaczył, że nie może być żadnych przypadków korupcji, podporządkowania interesom. Będziemy je tępić w pierwszej kolejności w naszych szeregach. Dopiero w drugiej kolejności u koalicjantów, a w trzeciej u tych, którzy rządzili, choć odpowiedzialność powinni ponieść - oświadczył.

Kaczyński przekonywał bydgoszczan, że popierany przez niego program naprawy państwa, przygotowany przez PiS, nie jest radykalny, a określają go tak tylko przeciwnicy PiS.

W części artystycznej konwencji wystąpiła piosenkarka Justyna Steczkowska.

Szukaj
Kalendarium
Wyniki wyborów
Oficjalne wyniki wyborów parlamentarnych
26.99%PiS
24.14%PO
11.41%Samoobrona
11.31%SLD
7.97%LPR
6.96%PSL
Linki
Lech Kaczyński PiS Wiosna Polaków Mniej podatków