http://www.pis.org.pl/
Serwis Wyborczy
Aktualności

11.09.2005 | Informacja prasowa | źródło: PiS

Konwencja PiS w Zielonej Górze

Kolejna konwencja wyborcza PiS odbyła się 11 września w Zielonej Górze. W wypełnionej kilkuset osobami Filharmonii Zielonogórskiej, prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński powiedział, że przed wyborami jego partia nie zamierza walczyć ze swoimi rywalami politycznymi, lecz chce konkurować z nimi i prowadzić kampanię merytoryczną.

Podczas niedzielnej wojewódzkiej konwencji PiS, Kaczyński zaprzeczył jakoby jego partia atakowała PO. Nie atakujemy Platformy Obywatelskiej i chcemy tego sojuszu, ale chcemy prowadzić kampanię merytoryczną. Nie chcemy, by kampania wyborcza była swego rodzaju operacją reklamową. Nie chcemy, by była grą socjotechniczną, która prowadzi do wprowadzania społeczeństwa w błąd. Polacy mają prawo do w pełni świadomego decydowania, jaką drogę wybierają - powiedział Kaczyński.

Lider PiS przekonywał, że program wyborczy jego partii zakłada zmiany we wszystkich dziedzinach życia politycznego i publicznego, najpierw jednak PiS zamierza „wyleczyć” państwo. Na konwencji zaprezentowali się też lubuscy kandydaci PiS do Sejmu i Senatu, w części artystycznej wystąpił zespół Lombard.   

Szukaj
Kalendarium
Wyniki wyborów
Oficjalne wyniki wyborów parlamentarnych
26.99%PiS
24.14%PO
11.41%Samoobrona
11.31%SLD
7.97%LPR
6.96%PSL
Linki
Lech Kaczyński PiS Wiosna Polaków Mniej podatków