http://www.pis.org.pl/
Serwis Wyborczy
Aktualności

05.09.2005 | Informacja prasowa | źródło: PiS

PiS-Busy ruszają w Polskę

W poniedziałkowe południe, w centrum Warszawy, Prawo i Sprawiedliwość rozpoczęło akcję „Twój głos ma znaczenie”, w ramach której 20 samochodów zwanych „PiS - busami” z kandydatami tej partii do parlamentu ma odwiedzić wszystkie powiaty w Polsce. Akcja ma zachęcić nie tylko do poparcia jego ugrupowania, ale w ogóle do wzięcia udziału w wyborach - podkreślił prezes PiS Jarosław Kaczyński.

Prezes przekonywał, że frekwencja w tych wyborach będzie bardzo ważna, bo będzie to najważniejsze głosowanie w Polsce od kilkunastu lat. Prezes podkreślił, że w tych wyborach padnie odpowiedź na pytania: czy Polacy odrzucą postkomunizm oraz jaka ma być Polska po postkomunizmie. Czy też Polska ma to być krajem nowego eksperymentu liberalnego, czy to ma być kraj, który próbuje odbudować narodową i społeczną solidarność.

Po wystapieniu prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego 20 karawan PiS-busów ruszyło w Polskę. W trakcie akcji kandydaci PiS do Sejmu i Senatu z wolontariuszami prowadzić będą lokalne i regionalne kampanie wyborcze: rozdawanie ulotek, plakatów, organizować będą konferencje prasowe oraz uczestniczyć w lokalnych uroczystościach i festynach. Karawany do dnia 23 września odwiedzą wszystkie powiaty i gminy w Polsce.

Szukaj
Kalendarium
Wyniki wyborów
Oficjalne wyniki wyborów parlamentarnych
26.99%PiS
24.14%PO
11.41%Samoobrona
11.31%SLD
7.97%LPR
6.96%PSL
Linki
Lech Kaczyński PiS Wiosna Polaków Mniej podatków