http://www.pis.org.pl/
Serwis Wyborczy
Aktualności

03.09.2005 | źródło: PiS

PiS jako pierwszy prezentuje program wyborczy

Prawo i Sprawiedliwość jako pierwsza partia przedstawiła swój program wyborczy zatytułowany „IV Rzeczpospolita – Sprawiedliwość dla Wszystkich”. Prezentacji dokonał Prezes Jarosław Kaczyński podczas konwencji w Krakowie.

Program „IV Rzeczpospolita – Sprawiedliwość dla Wszystkich” jak każdy poważny program polityczny wynika z dążenia do realizacji celów, które wyrastają
z najgłębszych przekonań środowiska, które program prezentuje, z przeświadczeń wyrastających z wyznawanego systemu wartości – tymi słowami prezes PiS Jarosław Kaczyński rozpoczął omawianie programu wyborczego swojej partii. Lider PiS w swoim wystąpieniu podkreślił, że program jest nierozerwalną częścią kampanii parlamentarnej. Zaznaczył również, że program ma poparcie kandydata na Prezydenta Polski Lecha Kaczyńskiego, który deklaruje, że jako Prezydent będzie czynnie zabiegał o jego realizację.

Mamy poważny program polityczny obejmujący wszystkie istotne dziedziny życia publicznego takie jak: rodzina, zdrowie, edukacja, rolnictwo polityka społeczna, bezpieczeństwo, polityka międzynarodowa, polityka ekonomiczna. Nasz program proponuje dwa podstawowe, łączące się ze sobą zespoły zadań. Pierwszy, to naprawa państwa, a drugi to nowa polityka gospodarcza. PiS jest gotowy reformować państwo a zaprezentowany przez nas program jasno pokazuje, że wiemy jak chcemy to zrobić – przekonywał licznie przybyłych na spotkanie mieszkańców Krakowa lider Prawa i Sprawiedliwości.

Aby zapoznać się z programem wystarczy kliknąć:
http://www.wybory.pis.org.pl/program.php

Szukaj
Kalendarium
Wyniki wyborów
Oficjalne wyniki wyborów parlamentarnych
26.99%PiS
24.14%PO
11.41%Samoobrona
11.31%SLD
7.97%LPR
6.96%PSL
Linki
Lech Kaczyński PiS Wiosna Polaków Mniej podatków