http://www.pis.org.pl/
Serwis Wyborczy
Aktualności

25.09.2005 | Informacja prasowa | źródło: PiS

Wieczór wyborczy w sztabie PiS

Podczas wieczoru wyborczego w sztabie PiS po ogłoszeniu pierwszych sondażowych wyników wyborów Kandydat PiS na prezydenta Lech Kaczyński zapowiedział, że cel, jakim jest przywrócenie większości Polakom ich państwa, najwyższej wartości jaką jest suwerenna Rzeczpospolita, będzie w najbliższych latach osiągnięty.

Kaczyński zwrócił się do Polaków, którzy nie wzięli udziału w wyborach. Powiedział, że rozumie ich stan beznadziei, ich często wielki ból. Zapewnił jednak, że nowa władza i nowy prezydent, jakim - jak podkreślił - chce być, zmieni ten stan rzeczy i za kilka lat zdecydowana większość Polaków będzie chciała uczestniczyć w życiu politycznym.


Kaczyński zapowiadając przywrócenie Polakom ich państwa -suwerennej RP - podkreślił, że dokona tego PiS oraz prezydent, którym ma nadzieję zostać oraz przyjaciele z PO. Podziękował też wszystkim, którzy głosowali na PiS, na program nie eksperymentu, ale racjonalnego, zdrowego rozsądku.

Zgromadzeni w sztabie członkowie i sympatycy PiS skandowali: Zwyciężymy! Wszyscy z entuzjazmem przyjęli wyniki wyborów parlamentarnych.

Szukaj
Kalendarium
Wyniki wyborów
Oficjalne wyniki wyborów parlamentarnych
26.99%PiS
24.14%PO
11.41%Samoobrona
11.31%SLD
7.97%LPR
6.96%PSL
Linki
Lech Kaczyński PiS Wiosna Polaków Mniej podatków